امکانات اول سایت

مدیریت محتوای پیشرفته

ابزار‌های اول سایت برای مدیریت محتوا در اختیار شما هستند تا حتی کوچک‌ترین بخش‌های وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را ویرایش و مدیریت کنید، برای شروع کافی است به عنوان مدیر ورود کنید تا در صفحه نمایش وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی امکان ویرایش و مدیریت را داشته باشید.

ایجاد وب‌سایت

سازگار با انواع دستگاه ها

تمامی قالب‌های طراحی شده توسط تیم اول سایت واکنشگرا (ریسپانسیو) می باشد و بر اساس سایز صفحه نمایش (موبایل، تبلت و...) خود را مطابق آن، تطبیق می‌دهند.

ایجاد وب‌سایت

قالب وب‌سایت یا فروشگاه خود را انتخاب کنید

تمام قالب‌های اول سایت توسط یک تیم حرفه‌ای و با استانداردهای روز طراحی شده‌اند. قالبی را انتخاب کنید که طرح آن را دوست دارید و سپس محتوای آن را ویرایش دهید.

مشاهده قالب ها

فروشگاه ساز قدرتمند

فروشگاه ساز اول سایت به شما کمک می‌کند تا به سادگی و در سریع‌ترین زمان ممکن فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد کنید و بر اساس رشد مجموعه خود و افزایش محصولات و فروش آن را توسعه دهید و تیم ما نیز به کمک ابزار‌های حرفه ای و تبلیغاتی همواره در کنار شما خواهد بود.

ساخت فروشگاه

هاست قدرتمند اختصاصی

هزینه‌ اضافه‌ای برای فضای میزبانی (هاست) دریافت نمی‌گردد و پس از ثبت نام بر روی اول سایت، وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی شما در لحظه بر روی سرور‌های قدرتمند اول سایت ایجاد می‌گردد.

دامنه اختصاصی

پس از فعال‌سازی وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی، آدرس اینترنتی اختصاصی (دامنه) به انتخاب شما ثبت می‌گردد و امکان اتصال دامنه‌ای که از قبل ثبت شده باشد نیز فراهم است.

ایمیل اختصاصی سازمانی

امکان ایجاد پست الکترونیک به همراه مدیریت، ارسال و دریافت ایمیل بر روی آن فراهم شده است و به سادگی می توانید پست الکترونیک ساخته شده را به حساب کاربری Gmail، Yahoo و... متصل کنید.

محصولات

محصول فیزیکی، فایل، خدمت و... تفاوتی ندارد و اول سایت به شما دسترسی و امکان ایجاد انواع محصول حتی با ویژگی (مثل رنگ، سایز و...)، قیمت، وزن، ابعاد و... متفاوت را می‌دهد.

گزارش فعالیت‌ها

گزارش فعالیت تمامی همکاران، مشتریان و کاربران به همراه ریز جزئیات فعالیت‌ها و IP استفاده شده در دسترس شما است تا از هر خطایی به واسطه جزئیات فعالیت جلوگیری کنید.

مدیریت سفارش‌ها

تمامی سفارش‌های ثبت شده در فروشگاه، دارای اطلاعات کامل شامل کد اختصاصی، زمان، مشخصات مشتری، وضیعت پرداخت، وضیعت ارسال، مبلغ به همراه امکان چاپ فاکتور می‌باشد.

کوپن‌های تخفیف

اول سایت دسترسی کاملی برای ایجاد کوپن‌ تخفیف به همراه محدودیت تعدادی، زمان شروع و پایان، نرخ تخفیف، حداقل و حداکثر سفارش، تخفیف محصولات خاص و... را می‌دهد.

گزارش فروش

گزارش فروش اول سایت در اختیار شما است و به سادگی می‌توانید بر اساس بازه زمانی، وضیعت سفارش، سبد خرید‌های رها شده و...، تمرکز خود را بر روی محصولات پرفروش قرار دهید.

سیستم حمل و نقل

اول سایت با اتصال به سیستم‌های پست، پیک و حمل نقل علاوه بر نمایش هزینه حمل به مشتری، امکان پرداخت درب محل و ارسال خودکار از محل صاحب فروشگاه را فراهم می‌کند.

همکاران

اگر فعالیت شما بر روی وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی به صورت گروهی است به سادگی می توانید همکاران خود را به همراه سطح دسترسی آن‌ها به داشبورد مدیریتی را مشخص کنید.

کیف پول

هر یک از کاربران و مشتریان شما کیف پول مجزای خود را دارند و علاوه بر امکان شارژ کیف پول، امکان خرید محصول و پرداخت صورت حساب را از طریق کیف پول خود دارند.

افزونه‌های کاربردی

پلاگین و افزونه‌های اول سایت به شما کمک می‌کند تا وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را به ابزار‌ها و سرویس‌های مجزا همانند اطلاع رسانی پیامکی، ایمیل مارکتینگ و... متصل کنید.

آمار بازدیدکنندگان

آمار بازدیدکنندگان اطلاعات دقیقی از آمار بازدید کلی، بازدید صفحات متفاوت، موقعیت جغرافیایی، ارجاع دهنده، تکنولوژی و... را به تفکیک زمانی در اختیار شما قرار می‌دهد.

اتصال به آنالیتیکس

با اتصال به سرویس گوگل آنالیتیکس علاوه بر آمار دقیق بازدیدکنندگان امکان مشاهده صفحاتی که منجر به فروش و پرداخت شده اند را به تفکیک و بر اساس ارجاع دهنده خواهید داشت.

مدیریت فایل ها

علاوه بر بارگذاری فایل (با هر فرمت و پسوندی)، امکان ایجاد پوشه و دسته‌بندی فایل‌ها فراهم شده است و با دریافت لینک فایل، امکان نمایش یا اجازه دانلود به کاربران را خواهید داشت.

ویرایش‌گر قالب

ویرایشگر قالب امکان تغییر در جزئی‌ترین بخش‌های هر قالب را فراهم می‌کند و با دانش کمی می توانید آن را مطابق سلیقه خود ویرایش کنید. (امکان ویرایش توسط واحد پشتیبانی)

backup دائمی

وب‌سایت‌‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی اول سایت به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه پشتیبان‌گیری می‌شوند و در صورت بروز مشکلات فنی در سرورها، امکان بازگردانی فراهم است.
همین حالا شروع کنید

وب‌سایت و فروشگاه خود را راه‌اندازی کنید.